fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Akcja "Miś"

Uwaga! Wolontariat naszej szkoły zbiera pluszowe misie i plastry, bandaże! Można je przynosić do gabinetu Pedagoga do 16 listopada 2023 sali 43! Wyjaśniamy dlaczego… W związku z wieloma przypadkami przemocy i bicia dzieci spowodowanymi przemocą ze strony dorosłych, jest potrzeba systematycznych działań uwrażliwiających społeczeństwo na problemy krzywdzenia, przeciwdziałania przemocy. Szkoła Szczepanika przyłączyła się do Akcji Miś pod tytułem „Nie bij mnie. Kochaj Mnie”  organizowaną przez Tarnowski Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Osób Doznających Przemocy Domowej. Uczniowie z tarnowskich szkół zbierają pluszowe misie, bandaże i środki opatrunkowe.  Maskotki zostaną obklejone bandażami a w dniu 17 listopada, uczestnicy Akcji umieszczą na ulicach i często uczęszczanych miejscach miasta maskotki – miśki z opatrzonymi (bandażami, plastrami) miejscami zranień i dopiętymi fiszkami z napisem „Nie bij mnie. Kochaj mnie”.

Dodatkowych informacji udziela pedagog p. Monika Zachara

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 311 gości oraz 0 użytkowników.