fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Biała wstążka

Po raz kolejny Społeczność Szkoły Szczepanika przyłącza się do kampanii społecznej „Biała Wstążka”. Jest to akcja wymierzona przeciwko przemocy. Tegoroczna „Biała Wstążka”, która po raz dwunasty odbywa się w Tarnowie, ma zwrócić uwagę wszystkich na problem przemocy wobec dzieci oraz
zachęcić do niepozostawania obojętnym, wobec tego zjawiska. W ramach tego wydarzenia młodzież szkolna wzięła już udział w akcji Miś „Nie bij mnie – Kochaj mnie”, wystawie fotograficznej „PoGodność (o)Znaki (prze)Mocy”, a w najbliższy piątek (8 grudnia 2023 r.) uczniowie klas psychologicznych będą zachęcać do zdecydowanego sprzeciwu wobec sytuacji przemocowych, wręczając samorządom klasowym symbole tej kampanii.

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.