fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Konkurs "Wymyśl zielone płuca Tarnowa"

Izba Przemysłowo-Handlowa w partnerstwie z Radą Osiedla Piaskówka organizuje konkurs dla uczniów szkół średnich i studentów "Wymyśl zielone płuca Tarnowa". Ideą konkursu znalezienie pomysłu na zagospodarowanie terenów byłej strzelnicy wojskowej na Piaskówce - opisanie go i zaprezentowanie podczas spotkania z mieszkańcami 29 grudnia. Pomysły powinny uwzględniać przyrodniczy charakter tego miejsca ale jednocześnie potrzebę wprowadzenia wartości dodanej dla miasta, powinny być też w miare realne ekonomicznie. Na konkurs mogą zgłaszać się zespoły 2-osobowe przy czym wystarczy jeśli tylko jedna osoba weźmie udział w prezentacji. Ze względów technicznych prosimy o zapisywanie się uczestników do 20 grudnia (żebyśmy wiedzieli ile prac się spodziewać). Więcej informacji tutaj.

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.