fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Pierwszy pojedynek XII sezonu Tarnowskiej Ligi Debatanckiej dla Szkoły Szczepanika

W ubiegłym tygodniu reprezentanci naszej szkoły z Klubu Debatanckiego rozegrali swój pierwszy mecz w ramach XII sezonu Tarnowskiej Ligi Debatanckiej. Zespół pod opieką pana Rafała Halskiego walczył z III Liceum Ogólnokształcącym. W skład naszej reprezentacji wchodzili: Klaudia Wieczorek, Maksymilian Mazgaj, Natalia Gancarczyk, Filip Rymanowski, Emilia Strzok, Olga Rojek, Lilianna Kołton, Eryk Gadowski, Angelika Forys i Aleksandra Magiera. ZSOiT pokonało III LO (2) uzyskując imponujące 236 pkt. przeciwko 208.5 pkt. rywali. Najlepszą mówczynią tej debaty została Aleksandra Magiera, osiągając dotychczas najwyższy wynik w XII sezonie TLD - 28 punktów! 
GRATULUJEMY!

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.