fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Świąteczne atrakcje na Dyktanda.pl

Jak można przyjemnie i pożytecznie wykorzystać przerwę świąteczną? Pomysłów może być oczywiście wiele, ale dziś chcielibyśmy polecić ciekawy, ortograficzny konkurs dostępny w aplikacji ZDAY.  Ideą konkursu jest zaoferowanie pożytecznej rozrywki idącej w parze ze zdobywaniem i utrwalaniem przydatnej wiedzy. Do tego dodano szczyptę zdrowej rywalizacji. Wydarzenie odbywa się w dniach od 23.12.2023 r. do 7.01.2024 r. Dla uczestników przygotowano 50 dyktand konkursowych. Za rozwiązanie każdego z dyktand uczestnikowi przyznana zostanie odpowiednia liczba punktów. Oceniana będzie liczba poprawnych odpowiedzi oraz czas rozwiązania dyktanda - im krótszy, tym lepiej. Udział w konkursie jest bezpłatny. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację ZDAY. Szczegóły na temat konkursu oraz link do pobrania aplikacji znajdują się na stronie konkursu.

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 209 gości oraz 0 użytkowników.