fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Wyniki konkursu „Fotografia miesiąca” – listopad 2023 pt. „Szarość dnia”

W dniu 20 grudnia 2023 r. komisja w składzie: Pan Dyrektor Sławomir Sus, Pan Wicedyrektor Artur Morys, Pan Patrycjusz Gąsiorek oraz Pan Adrian Dzierwa oceniła prace konkursowe i wyłoniła zwycięzców. W temacie konkursu uczestnicy konkursu wychodzili poza ramy i schematy tworząc prace bardziej ciekawe i inspirujące. Przypominamy, że tylko pierwsze miejsce gwarantuje przyznanie oceny cząstkowej – „bardzo dobrej” w danym miesiącu. Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

  • Galeria prac konkursowych o temacie „Szarość dnia”- tutaj
  • Całkowita ilość punktów ze wszystkich edycji - tutaj

Nagrodzone zdjęcia:

 

I miejsce –  Daria Kawa, kl. IV TF ­­­


 

II miejsce – Martyna Sierak  kl. I TF


 

III miejsce –  Julia Gebert, kl. II TF


 

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.