fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Wyniki konkursu „Fotografia miesiąca” - pt. „Podobieństwa”

W dniu 1 marca 2024 r. komisja w składzie: Pan Dyrektor Sławomir Sus, Pan Wicedyrektor Artur Morys, Pan Patrycjusz Gąsiorek oraz Pan Adrian Dzierwa oceniła prace konkursowe i wyłoniła zwycięzców. W temacie konkursu uczestnicy konkursu wychodzili poza ramy i schematy tworząc prace bardziej ciekawe i inspirujące. Przypominamy, że tylko pierwsze miejsce gwarantuje przyznanie oceny cząstkowej – „bardzo dobrej” w danym miesiącu. Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

  • Galeria prac konkursowych o temacie „Podobieństwa”- tutaj
  • Całkowita ilość punktów ze wszystkich edycji - tutaj

Nagrodzone zdjęcia:

 

I miejsce –  Dominika Pikusa, kl. IV TF ­­­


 

II miejsce – Daria Kawa  kl. IV TF


 

III miejsce –  Martyna Ciepiela, kl. IV TF


 

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.