fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Nowy temat konkursu „FOTOGRAFIA MIESIĄCA”- marzec 2024

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie „FOTOGRAFIA MIESIĄCA”. Tym razem tematem to: „Magia kształtu”.

Jednocześnie informujemy, że aby zakwalifikować swoją pracę i uzyskać punkty należy przygotować ją w formie elektronicznej do wysyłki logując się na skrzynkę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i wysłać anonimowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz zdać w formie papierowej do sekretariatu do dnia 06.04.2024r.

Życzymy kreatywnego spojrzenia!

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 233 gości oraz 0 użytkowników.