fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Warsztaty fotograficzne „ PHOTO WORKSHOP” z Kevinem Ostajewskim

4 marca 2024 r., uczniowie klas fotograficznych wzięli udział w warsztatach fotograficznych z Kevinem Ostajewskim – autorem najsłynniejszego zdjęcia 2022 roku, fotografem gwiazd show-biznesu - Madonny, Billie Eilish, Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Britney Spears i przede wszystkim Paris Hilton, z którą współpracuje i przyjaźni się od ponad czterech lat. Plan warsztatów obejmował część teoretyczną, praktyczne ćwiczenia; pracę z modelką przy sesji, stosowanie odpowiednich technik fotograficznych w praktyce jak i również postprodukcję – edycję i retusz zdjęć wykonanych podczas sesji. Każdy z uczestników otrzymał certyfikat poświadczający udział w warsztatach. 

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 256 gości oraz 0 użytkowników.