fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Szczepanik w półfinale XII TLD

8 marca 2024 r., nasza szkoła wystąpiła w ćwierćfinałowym pojedynku Tarnowskiej Ligi Debatanckiej, w którym rywalizowaliśmy z ZSME. Debata zakończyła się zwycięstwem szkoły Szczepanika. Zwyciężyliśmy jednogłośną decyzją sędziów uzyskując 432pkt, dzięki czemu dostaliśmy się do półfinału XII sezonu TLD! W skład naszej drużyny wchodzili: Klaudia Wieczorek, Filip Rymanowski, Emilia Strzok, Aleksandra Magiera, Eryk Gadowski, Emilia Ptaśnik, Maksymilian Mazgaj, Natalia Gancarczyk oraz Vanessa Moskal. Szczególnie musimy wyróżnić liderkę naszego zespołu, czyli Klaudię Wieczorek, która otrzymała tytuł mówczyni debaty, uzyskując niesamowity wynik 45,5pkt! Na horyzoncie mamy już następny pojedynek, który również mamy zamiar wygrać!

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 249 gości oraz 0 użytkowników.