W dniu 13.02.2017r. komisja w składzie:
Pani Dyrektor Magdalena Siedlik, Pan Patrycjusz Gąsiorek, Pan Adrian Dzierwa, Pan Artur Morys oceniła prace konkursowe i wyłoniła zwycięzców oraz wyróżnionych. Pierwsze trzy przyznane miejsca biorą udział w corocznym międzynarodowym konkursie „FOTOGRAFIE 2017”. Przypominamy, iż dla laureatów pierwszych miejsc z każdej klasy i każdego tematu przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone podczas gali na zakończenie roku szkolnego 2016/2017.
Lista zwycięzców oraz osób wyróżnionych zakwalifikowana do drugiego etapu konkursu „FOTOGRAFIE 2017”:
Klasa I TF - temat „Temat dowolny”
Miejsce:
1) Kacper Duda – praca pt. „Dwie twarze – Two faces”,
2) Aleksandra Lebryk – praca pt. „Dziewczyna w liściach – Girl In the leaves ”,
3) Natalia Sowa – praca pt. „Płomień nadziei – Flame of hope”.
I miejsce | II miejsce | III miejsce |
Klasa I TF – „Niezwykłe ujęcia, zwykłych rzeczy”
Miejsce
1) Zuzanna Sitarz, – praca pt. „Krople drewna – Wood drops?”,
2) Aleksandra Przetak – praca pt. „Promienie życia – Rays of life”,
Ex aequo
3) Natalia Galas – praca pt. „Co ja tutaj robię? – What am I doing here?”,
3) Sara Czyż – praca pt. „Detale - Details”.
I miejsce | II miejsce | III miejsce | III miejsce |
Klasa II TF – temat „Industrialne wnętrza”
Miejsce
1) Ewelina Wzorek – praca pt. „Ślady przeszłości - Traces of the past”,
2) Monika Karczmarczyk – praca pt. „Cień przeszłości - Shadow of the Past”,
3) Sara Hołda – praca pt. „Cisza - Silent ”.
I miejsce | II miejsce | III miejsce |
Klasa II TF - temat „Wiara”
Miejsce
1) Karolina Kornaś, – praca pt. „Nadzieja - Hope”,
2) Zofia Barszczowska – „Wiara w drodze – Faith by way”,
3) Natalia Dziedzic – praca pt. „Wybór - Choice”.
I miejsce | II miejsce | III miejsce |
Klasa III TF – temat „Fotografia reklamowa”
Miejsce
1) 1M_Sandra Wrońska – praca pt. „Czas na kawę - Coffee time”,
2) Sylwia Podlasek – praca pt. „Źródło energii – Source of Energy”,
3) Aneta Szumlańska – praca pt. „Motyl w locie - Butterfly in flight”.
I miejsce | II miejsce | III miejsce |
Klasa III TF – „Fotografia uliczna”
Miejsce
1) Kornelia Cygan, – praca pt. „'Przez obiektyw - Trough the lens”,
2) Agnieszka Obal – praca pt. „Krok - Step”,
3) Wioleta Gurgul – praca pt. „W rytmie ulicy – In the rhythm of the street”.
I miejsce | II miejsce | III miejsce |
Klasa IV TF – temat „Fotomontaż”
Miejsce
1) Dominika Grodzka – praca pt. „Szkic - Sketch”,
2) Klaudia Wojtkiewicz– praca pt. „Syrena - Mermaid
3) Justyna Kalicka – praca pt. „Czerwony Kapturek – Little Red Cap”.
I miejsce | II miejsce | III miejsce |
Klasa IV TF – „Portret charakterystyczny”
Miejsce
1) Anita Skruch, – praca pt. „Lizak - Lollipop”,
2) Dorota Przydział – praca pt. „Krawcowa - Dressmaker”,
3) Kinga Budyn – praca pt. „Łza - Tear”.
I miejsce | II miejsce | III miejsce |
Za zwycięzców trzymamy kciuki w dalszym etapie!
Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy, życząc dalszych sukcesów w poszukiwaniu foto inspiracji!