• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

XVIII Piknik Geograficzny

Więcej informacji nt. XVIII Pikniku Geograficznego - tutaj.
 
Zapraszamy do udziału w XVIII Pikniku Geograficznym który odbędzie się w dniu 7 czerwca 2018 r. tj. czwartek. Rozpoczęcie o godz. 09.30. w Auli MCDN ODN - ul. Nowy Świat. 
Od ok. 10.00. do ok. 13.00. będą  warsztaty dla nauczycieli geografii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych  prowadzone przez pracowników naukowych i dydaktyków Instytutu Geografii UP i Instytutu Geologii UJ. 
Dwuosobowe reprezentacje uczniów w tym czasie piszą test przygotowany przez Instytut Geografii UP a następnie w części terenowej szukają 20 punktów kontrolnych.   
O godzinie 14.30. w Auli PWSZ Blok C zakończenie Pikniku. Najpierw spotkanie z Gościem Pikniku - Markiem Tomalikiem - podróżnikiem, pisarzem, dziennikarzem prasowym i radiowym.
Będzie opowiadał o swoich wielu pełnych przygód podróżach na kontynent australijski. Zakończenie Pikniku od około 15.30. do ok. 16.00. podczas którego nauczyciele otrzymają zaświadczenia ukończenia warsztatów, szkoły - dyplomy a uczniowie nagrody i upominki.
 
Zgłoszenia do 4 czerwca  poprzez :
-  listowne przesłanie zgłoszenia
- emailowe przesłanie zgłoszenia
- emailowe przesłanie danych: szkoła z adresem, imiona i nazwiska 2 uczniów, nauczyciel i przywiezienie ze sobą w dniu Pikniku karty zgłoszeniowej
 
Email piknikowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 
- telefoniczne zgłoszenie drużyny i przywiezienie karty ze sobą w dniu Pikniku.  
 
W ramach Pikniku w tym dniu (czyli 7 czerwca) organizujemy również i serdecznie zapraszamy:
 
- o godz. 18.00. w Auli PWSZ - Blok C - spektakl muzyczny:
 
 
ABORYGENI – rdzenni Australijczycy! – featuring: Podróżnik Marek Tomalik & Kwartet Muzyczny Czerwie. Wstęp bezpłatny!
 
Aula PWSZ Blok C
 
- godz. 09.30.- odbędzie się spotkanie Podróżnika Marka Żołądka z młodzieżą szkół  podstawowych pt. „Podróż, czyli szkoła w terenie”
- godz. 11.30.- odbędzie się spotkanie Podróżnika Marka Żołądka z młodzieżą szkół  gimnazjalnych pt. „Na krańcach świata”
 
Wstęp bezpłatny po wcześniejszej rezerwacji w sekretariacie Szkoły Szczepanika - max ze szkoły 60 uczniów (może być oczywiście mniej).
 
W załączniku karta informacyjna z kartą zgłoszeniową - tutaj.
 
ZAPRASZAMY  I  DO ZOBACZENIA :   Organizatorzy XVIII Pikniku Geograficznego 

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.