• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

XIX Piknik Geograficzny

Zapraszamy do udziału w XIX Pikniku Geograficznym który odbędzie się w dniu 24 maja 2019 r. tj. piątek. Rozpoczęcie o godz. 09:30 w Auli MCDN ODN - ul. Nowy Świat. 
Od ok. 10:00 do ok. 13:00 odbędą się  warsztaty dla nauczycieli geografii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych  prowadzone przez pracowników naukowych i dydaktyków Instytutu Geografii UP i Instytutu Geologii UJ. 
Dwuosobowe reprezentacje uczniów w tym czasie piszą test przygotowany przez Instytut Geografii UP a następnie w części terenowej szukają punktów kontrolnych.   
O godzinie 14:30 Spotkanie z gościem XIX  Pikniku Geograficznego – dziennikarzem i  prezenterem pogody, autorem książek krajoznawczych i o pogodzie - Tomaszem Zubilewiczem pt „MOJE PODRÓŻE I ODKRYCIA: ŚLĄSK”- w Auli  MCDN ODN. Zakończenie XIX Pikniku Geograficznego w Auli  MCDN ODN. Wręczenie dyplomów i nagród.
 
Więcej informacji nt. XIX Pikniku Geograficznego - tutaj.
Karta zgłoszenia do pobrania tutaj.
 
Zgłoszenia przyjmuje Biuro Obsługi Klienta w MCDN ODN w Tarnowie, ul. Nowy Świat 30, pok. nr. 0-28. Wypełnioną KARTĘ ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA (do pobrania na stronie MCDN ODN  w Tarnowie: www.tarnow.mcdn.edu.pl) prosimy do dnia 22 maja 2019 r. złożyć osobiście, przesłać drogą elektroniczną (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pocztą (faxem) na adres:

MCDN Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie 33-100 Tarnów, ul. Nowy Świat 30

           tel. 14 688 88 10 wew. 118; tel. kom. 513 042 389; fax: 14 688 88 11
 
 
ZAPRASZAMY  I  DO ZOBACZENIA :   Organizatorzy XIX Pikniku Geograficznego 

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.