• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

XX (E-) Piknik Geograficzny - wyniki i podsumowanie

W dniach 3-5 czerwca 2020 r. odbył się XX (E-) Piknik Geograficzny. Do konkursu zgłosiło się 16 szkół podstawowych z województwa małopolskiego. Od 92 uczniów z tych szkół otrzymaliśmy e-maile. Do konkursu Komisja Konkursowa dopuściła 83 uczniów z 15 szkół podstawowych, gdyż pozostała grupa nie spełniła wymaganych kryteriów przedstawionych w regulaminie.

Podczas sprawdzania kart brano pod uwagę możliwość kilku prawidłowych odpowiedzi, na podstawie tego co było widoczne na zdjęciu. 
KARTA Z PRAWIDŁOWYMI ODPOWIEDZIAMI  - TUTAJ

FINAŁ  KONKURSOWY DLA SZKÓŁ – w przyznawaniu miejsca brano pod uwagę liczbę uczestników i uzyskaną punktację przez uczniów. Dla szkół, które uzyskały najwyższe miejsca od 1 do 5 - nagrodą będzie roczny bezpłatny dostęp do platformy edukacyjnej Meridian Prime. Certyfikaty z kodem dostępu - organizator dostarczy (osobiście lub listownie) do dnia 24.06.2020 r.

FINAŁ KONKURSOWY DLA UCZNIÓW - w przyznawaniu miejsca brano pod uwagę uzyskaną punktację przez ucznia, ale w przypadku takiej samej ilości punktów o miejscu decydował termin (dzień - godzina) przesłania emaila. Nagrodami dla grupy 10 najlepszych finalistów będzie roczny dostęp do platformy edukacyjnej Meridian Prime oraz nagrody książkowe.  Kody dostępu wraz z instrukcją – uczniowie otrzymają na swoje emaile w terminie do 22.06.2020 r., natomiast nagrody książkowe zostaną przekazane na adres szkoły (osobiście lub listownie) do dnia 24.06.2020 r.

Sponsorami nagród są :

  1. Wydawnictwo Kartograficzne MERIDIAN ze Szczecina https://meridianprime.online/   www.meridian.com.pl
  1. Tarnowskie Centrum Informacji TCI , (zestawy książek, przewodników i map) , www.it.tarnow.pl

W związku z wymogami RODO - nazwiska grupy 10 finalistów, organizator prześle (emailem) do koordynatorów szkół dnia  12 czerwca do  godz. 20.00.

ZESTAWIENIE SZKÓŁ WRAZ  Z WYNIKAMI  - TUTAJ

Dla wszystkich szkół przygotowaliśmy dyplomy uczestnictwa które przekażemy na adres szkoły (osobiście lub listownie) do dnia 24.06.2020 r.

Dziękujemy za aktywny udział w XX (E-) Pikniku Geograficznym!

GRATULUJEMY!!!

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.