• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

XVI Piknik Geograficzny

Krótki materiał filmowy z XVI Pikniku Geograficznego. Zapraszamy!!!

 

Zapraszamy uczniów, nauczycieli i mieszkańców na:


1. Turniej dla szkół. Dwuosobowe uczniowskie drużyny ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych rywalizują miedzy sobą, najpierw rozwiązując testy geograficzne przygotowane przez edukatorów z geografii a następnie uczestniczą w części topograficznej szukając 24 punktów kontrolnych rozstawionych w centrum Tarnowa.

Spotkanie uczestników Pikniku z podróżnikami Markiem Żołądkiem i Michałem Apollo oraz z Gościem Pikniku – podróżnikiem, reporterem i prezenterem telewizyjnym – Jarosławem Kretem.  SZCZEGÓŁY I KARTA ZGŁOSZENIA – TUTAJ

2. Warsztaty metodyczne dla nauczycieli geografii prowadzone  przez egzaminatorów, edukatorów z geografii  i podróżników. W tym roku warsztaty poprowadzą: Artur Przystarz – edukator Ogólnopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli Geografii w Toruniu, oraz podróżnik – doktorant Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie – Michał Apollo. 

 

ZAPRASZAMY NAUCZYCIELI GEOGRAFII - SZCZEGÓŁY I KARTA ZGŁOSZENIA – TUTAJ

3. Spotkanie podróżnika Marka Żołądka z młodzieżą szkół gimnazjalnych pt. „Największe naturalne katastrofy świata”. Miejsce: Aula PWSZ Blok C (11.00.-13.30) SZCZEGÓŁY – TUTAJ

4. Spotkanie Gościa Pikniku - Jarosława Kreta z mieszkańcami Tarnowa i regionu tarnowskiego pt. „Moje Indie - czyli opowieści i życiowe doświadczenia Jarka Kreta”.

Miejsce:  Aula PWSZ- Blok C (18.00. – 20.00) Wstęp bezpłatny. SZCZEGÓŁY TUTAJ

 

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 111 gości oraz 0 użytkowników.