• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

XVII Piknik Geograficzny

Krótki materiał filmowy z XVI (już historycznego!) Pikniku Geograficznego. Zapraszamy!!!

Zapraszamy również na strony Naszych partnerów, gdzie umieszczono informacje o Pikniku:
Instytut Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 
Klub Podróżników Śródziemie oraz Facebook klubu - tutaj.

W tym roku ZAPRASZAMY! uczniów, nauczycieli i mieszkańców na:

XVII PIKNIK GEOGRAFICZNY – 8 CZERWCA 2017R. – CZWARTEK

  

1. Turniej dla szkół. Dwuosobowe uczniowskie drużyny ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych rywalizują między sobą, najpierw rozwiązując testy geograficzne przygotowane przez edukatorów z geografii, a następnie uczestniczą w części topograficznej szukając 24 punktów kontrolnych rozstawionych w centrum Tarnowa.

Spotkanie uczestników Pikniku z Gościem Pikniku – podróżnikiem i pisarzem – Markiem Fiedlerem.
SZCZEGÓŁY I KARTA ZGŁOSZENIA – tutaj.

2. Warsztaty metodyczne dla nauczycieli geografii prowadzone przez edukatorów z geografii i podróżników. W tym roku warsztaty poprowadzą: dr Wojciech Wróblewski – pracownik naukowy Instytutu Geologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz podróżnicy, doktoranci Wydziału Turystyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie – Michał Apollo i Marek Żołądek. 

ZAPRASZAMY NAUCZYCIELI GEOGRAFII - SZCZEGÓŁY I KARTA ZGŁOSZENIA – tutaj.

3. Spotkanie Grupy Podróżniczej TRZASK z młodzieżą szkół podstawowych i gimnazjalnych pt. „Amazonia – przygoda pełna niebezpieczeństw ”. Miejsce: Aula PWSZ Blok C (09.30. - 11.00.; 11.30.-13.00.) SZCZEGÓŁY – wkrótce

4. Spotkanie Gościa Pikniku – Marka Fiedlera z mieszkańcami Tarnowa i regionu tarnowskiego pt. „Intrygujące zagadki Wyspy Wielkanocnej”

Miejsce:  Aula PWSZ - Blok C (18.00. – 20.00). Wstęp bezpłatny. SZCZEGÓŁY – tutaj.

5. Konkurs Fotograficzny dla uczniów szkół gimnazjalnych pt. „Niezwykłe miejsca, niezwykłe krainy”  SZCZEGÓŁY TUTAJ

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.